wyszukiwanie zaawansowane
» Zasady wysyłki

Kategorie

Kontakt

  • Macro-Jet s.c. - sklep Tonerek.pl
    NIP: 676-21-79-549
  • E-mail:biuro@tonerek.pl
  • Telefon12 684-22-66
    536 416 916
  • Godziny działania sklepu8-16

Promocje

Zasady wysyłki

Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji i czas, jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej lub kurierowi na dostarczenie przesyłki pod konkretny adres.

 

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

Czas realizacji:
W każdym opisie produktu, podajemy przybliżony czas realizacji. Jest to czas orientacyjny, który może się wydłużyć. Jeżeli zamawiają Państwo kilka produktów o dostępności "24 godziny", lecz jeden z nich ma oznaczoną dostępność np. "72 godziny" to zamówienie jest realizowane w momencie gdy zostanie całkowicie skompletowane chyba że poinformują Państwo o rozłączeniu zamówień. Do czasu realizacji liczą się tylko dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt. Okres od jakiego należy liczyć orientacyjny czas realizacji: w przypadku płatności on-line i przelewu na rachunek bankowy czas wpłynięcia środków pieniężnych na nasze konto, zaś w przypadku płatności za pobraniem, status zamówienia zmienia się na "w trakcie realizacji".

 

Czas dostawy - Poczta Polska:
Czas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską (według regulaminu Poczty Polskiej jest to wypracowany standard) wynosi: przesyłki ekonomiczne - do 3 dni roboczych licząc od dnia nadania. (może wydłużyć się do 5-6 dni), przesyłki priorytetowe - następny dzień roboczy (może wydłużyć się do 2-4 dni). Listonosze "Poczty Polskiej" dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej uwzględniając terminy podane powyżej, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

 

Czas dostawy - Firma kurierska:
Czas dostawy przesyłek firmą kurierską wynosi: 24 godziny - na drugi dzień po nadaniu przesyłki( podany czas obowiązuje w przypadku 99% przesyłek). Firma kurierska dostarcza przesyłki od godziny 10:00 do 18:00 w zależności od strefy doręczeń. Istnieje możliwość uzyskania od obsługi sklepu numeru listu przewozowego w celu skontrolowania gdzie znajduje się przesyłka. Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę przyjazdu, gdyż wiąże się to z dodatkową opłatą.

Ze względu na gwarancję dostarczenia przesyłki, polecamy korzystać z usług firmy kurierskiej. W przypadku zamówień o wartości przewyższającej kwotę 500 zł, zostają one obligatoryjnie wysyłane firmą kurierską. Zamówienia Państwa pakowane są w koperty bąbelkowe, szare kartony lub zawijane są w czarną folię strech. Wygląd paczki nie sugeruje co jest jej zawartością. Na każdej przesyłce umieszczone są dokładne dane naszej firmy a przesyłka jest oklejona firmową taśmą. Prosimy o sprawdzanie, czy przesyłka jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli istnieją wątpliwości co do wcześniejszego otwarcia przesyłki, prosimy o komisyjne jej otwarcie.

 

Odbiór osobisty:
Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy. W tym przypadku nie ponoszą Państwo żadnych kosztów dostawy, prócz własnych - dojazdu. W celu odebrania, prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu ustalenia daty i godziny odbioru. W siedzibie firmy realizujemy tylko płatności gotówką. Możliwe jest wcześniejsze przekazanie zapłaty korzystając z przelewu na rachunek bankowy.

Wysyłka za granicę:
Realizujemy wysyłki za granicę. Wystawiamy Faktury Europejskie z 0 stawką VAT. W sprawie uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną biuro@tonerek.pl.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl