wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Kategorie

Kontakt

  • Macro-Jet s.c. - sklep Tonerek.pl
    NIP: 676-21-79-549
  • E-mail:biuro@tonerek.pl
  • Telefon12 684-22-66
    536 416 916
  • Godziny działania sklepu8-16

Promocje

Polityka prywatności

Zakładając konto na www.tonerek.pl Klient wyraża jednocześnie zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Macro-jet s.c. danych, zgodnie z ustawą o ochronie praw osobowych. Dane są przechowywane i wykorzystywane jedynie w określonych legalnych celach działalności firmy Macro-jet s.c..

W związku z ustawą z dn.18.07.2002r (Dz. U. nr 144, poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która weszła w życie dnia 10.03.2003r., akceptacja niniejszego regulaminu oznacza wyrażenie zgody na okazjonalne otrzymywanie na swój adres e-mail informacji dotyczących produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym oraz innych ważnych wydarzeń mających miejsce w naszej firmie. Ze swojej strony gwarantujemy, że informacje będą przesyłane okazjonalnie, nie będą uporczywe a będą jedynie informować o istotnych nowościach i wydarzeniach.
 

Administratorem danych, dokonującym ich przetwarzania jest przez Macro-Jet S.C., wpisaną przez Prezydenta Miasta Krakowa, do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 52733,8067/2005 , nr NIP 676-21-79-549, nr Regon 356268445, z miejscem prowadzenia działalności gospodarczej w Krakowie Mrozowa 31A. Dane zbierane są wyłącznie do realizacji umowy kupna-sprzedaży i w celach marketingowych TONEREK.PL. Dane jakie wymagany do realizacji zamówienia to: imię i nazwisko, nazwa firmy, ulica, kod pocztowy i miejscowość, telefon, e-mail. Dodatkowymi danymi są: adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki itp.. Dane teleadresowe przekazywane są wyłącznie Poczcie Polskiej i firmie kurierskiej w celu zrealizowania usługi wysyłki. Klient wybierając płatności elektroniczne jest odsyłany automatycznie do firmy obsługi płatności elektronicznych. Strona ta jest szyfrowana bezpiecznym certyfikatem SSL. Wszystkie dane (np. numer karty kredytowej, kod CVV, login, hasło), jakie podają Państwo na stronach operatora płatności są szyfrowane i pracownicy sklepu nie mają do tego wglądu. Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych. Obsługa sklepu kontaktuje się z klientem wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Każdy klient ma prawo do wglądu i poprawy danych osobowych z wyłączeniem danych na które zostały wystawione dokumenty handlowe (paragon, Faktura VAT). TONEREK.PL znajduje się na dedykowanej platformie sprzętowej do której mają dostęp tylko i wyłącznie przeszkoleni pracownicy firmy. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany polityki prywatności i opublikowania jej na tej stronie.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl